Promocja! Oryginalna bateria akumulator do smartwatcha samsung galaxy active 2 sm-r820 / sm-r825 eb-br820aby gh43-04984a 330 mah :: 63,00 zł ::.
Akcesoria GSM, uchwyty, ładowarki, kable, ładowarki indukcyjne

Serwis obejmujący zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne telefonów komórkowych.

Dysponujemy także pełnym asortymentem części zamiennych. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

ZADZWOŃ i UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ +48 506808507

ZAPRASZAMY Sklep i Serwis ul. Okopowa 47 lokal 3
Kategorie
FOLIE OCHRONNE NA EKRAN
MELLER
MOCOLO
NAWILŻACZE / OCZYSZCZACZE POWIETRZA
RINGKE
ROCK
SPIGEN
T-MAX
Zlokalizuj swoją przesyłkę
DPD

Kontakt do kuriera DPD
Jak do nas trafić?
Dane do płatności
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie??
Wpisz adres email!Towar dnia
Oryginalny wyświetlacz lcd ekran dotykowy Samsung Galaxy A51 5G SM-A516 GH82-23100A GH82-23124A GH82-22084A czarny Service Pack
349,00 zł
Kontakt
Biuro (10:00-21:00)

Informacje ogólne, płatności

Adres:

ul. Okopowa 20 m. 129
01-063 Warszawa
woj. mazowieckie
NIP: 5271460785
REGON: 141700202

Sklep (10:00-18:00)

Informacje o towarach, ceny, sprzedaż

SOS Serwis (10:00-18:00)

Serwis, naprawy urządzeń

Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Regulamin sklepu

Właścicielem Strony i Sklepu Internetowego MGPOINT znajdującego się na stronie www.gsmspot.pl jest firma: MG Point Monika Guziak Ul. Okopowa 20 m. 129 01-063 Warszawa, NIP: 527-146-07-85, Regon: 141700202

 Ochrona danych osobowych

 1. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas zamawiania TOWARU w celu wystawiania dowodów księgowych.
 2. Klient oświadcza, iż wie o swoim prawie do wglądu oraz zmiany danych osobowych.
 3. Sprzedawca zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy związanej z danymi Klienta i nieudostępniania ich innym podmiotom.

 

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

 

1.       Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terytorium Polski, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz każda osoba prawna posiadająca siedzibę na terytorium Polski – zwana dalej Kupującym.

2.       Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet i jest zarejestrowany pod adresem www.mgpoint.pl . Przedmiotem działalności sklepu internetowego jest sprzedaż fabrycznie nowych produktów z zakresu GSM, które posiadają gwarancję ich producentów . Szczegółowy spis produktów wraz z podaniem cen jednostkowych znajduje się na stronie internetowej sklepu.

3.       Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia znajdującego się na stronach sklepu internetowego GSMSPOT , wraz z wyrażeniem zgody na warunki niniejszego regulaminu.

4.        Zawartość sklepu internetowego GSMSPOT nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.

5.        Poprawnie złożone zamówienie definiuje następujące kwestie:

- dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika

- co najmniej jedną pozycję określonego towaru wraz z ceną

- sposób płatności

- koszty transportu

6.       Każde zamówienie składane w Sklepie Internetowym GSMSPOT musi zostać potwierdzone. Przyjęcie zamówienia poprzedza jego weryfikacja, w ramach, której ustalane są indywidualne szczegóły dostarczenia przesyłki. Weryfikacja odbywa się telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail w ciągu 24 h

7.       Jeżeli weryfikacja nie nastąpi w deklarowanym czasie, może to oznaczać, że umieszczone przy składaniu zamówienia dane były błędne. W takiej sytuacji obowiązek skontaktowania się ze sklepem GSMSPOT  leży po stronie klienta. Brak takiego kontaktu w przeciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia skutkuje anulowaniem zamówienia.

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Dostępność produktów

 

1.  Automatyczne przyjęcie zamówienia nie jest równoznaczne z potwierdzeniem jego realizacji.

2.  Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym GSMSPOT. Wysyłka towaru poprzedzona zostanie powiadomieniem Państwa o tym fakcie e-mailem, lub telefonicznie. W przekazanej informacji podamy termin dostawy towaru.

3.  Na żądanie Nabywcy zostanie wystawiona Faktura VAT. Pozostała sprzedaż zostanie udokumentowana paragonem fiskalnym.

Termin realizacji zamówienia w większości przypadków wynosi 2-3 dni robocze od momentu jego złożenia.

W ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia otrzymacie Państwo informację, w jakim czasie zamówienie zostanie przez nas zrealizowane.

4.  Na czas dostarczenia zamówionego towaru składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską.

5. Jeżeli zamówione towary znajdują się w magazynie, realizacja następuje bezzwłocznie jeszcze tego samego dnia od momentu potwierdzenia zamówienia lub daty zaksięgowania zapłaty na koncie MG Point  (w przypadku przedpłaty).

6.  Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć z powodu:

- braku towaru w lokalnym magazynie w chwili składania zamówienia i konieczności sprowadzenia go,

7.  W przypadku wydłużenia realizacji zamówienia klient zostanie poinformowany telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

8.  Towar wysyłany i dostarczany jest tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku.

9.  Do czasu dostawy nie wlicza się dni wolnych od pracy, jak również dni, w których firma kurierska nie świadczy usług przewozowych.

10. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę MG Point danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883.

11. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT. Dokonanie zmian jest możliwe poprzez:

-  kontakt telefoniczny: +48 0-506-808-406 lub wysłanie listu pocztą elektroniczną e-mail na adres: sklep@gsmspot.pl

 

CENY PRODUKTÓW

1.       Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym GSMSPOT są wartościami brutto wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego. Koszt ten jest doliczany podczas składania zamówienia i wykazywany kupującemu.

2.        Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep GSMSPOT zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

3.       Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w sytuacji, gdy podana cena towaru będzie nieprawidłowa w skutek błędnego działania systemu teleinformatycznego.

4.        Towary w dziale "Promocje" są ograniczone ilościowo. Realizacja zamówień zawierających takie towary odbywa się w kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów.

WARUNKI PŁATNOŚCI

Odbiór Towaru

1.       Gotówką przy odbiorze osobistym towaru.

2.       Gotówką przy odbiorze przesyłki u kuriera

3.     Przelewem na konto MG POINT Monika Guziak nr rachunku : 16116022020000000391640538 w formie przedpłaty przed dostawą towaru, wówczas wysyłka towaru nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

4.    Poprzez system DotPay.pl, możliwa płatność kartami kredytowymi.

W przypadku niektórych towarów mało popularnych lub sprowadzanych pod zamówienie zastrzegamy sobie możliwość pobierania zaliczki w wysokości 30% wartości towaru lub przedpłaty.

5.       Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem.

6.       Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

7.     Przed odebraniem przesyłki od kuriera Kupujący jest zobowiązany sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności powinien zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb zabezpieczających przesyłkę. W przypadku gdy opakowanie przesyłki nosi ślady uszkodzenia, plomby lub taśmy są uszkodzone i zakupiony towar jest uszkodzony lub niekompletny – Kupujący powinien odmówić przyjęcia przesyłki i sporządzić w obecności kuriera protokół, w którym zawarty będzie opis uszkodzeń lub braków, a także data i godzina doręczenia. Kupujący powinien niezwłocznie powiadomić MG Point o zaistniałej nieprawidłowości. Wraz z powiadomieniem Kupujący zobowiązany jest do przesłania firmie MG Point protokołu nieprawidłowości sporządzonego przez niego i przedstawiciela firmy kurierskiej.

UWAGA: Przyjęcie przez Kupującego przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego. Jeżeli Kupujący nie wypełni wspólnie z przewoźnikiem protokołu szkodowego na tą okoliczność w momencie odbioru przesyłki droga reklamacji zostanie zamknięta.

KOSZTY DOSTAWY

Zryczałtowane opłaty za przesyłki kurierskie dotyczą terytorium Polski, wysyłki poza teren Polski są kalkulowane indywidualnie.

Odbiór osobisty - bezpłatnie

Dostawa Kurierem przy przelewie bankowym - 15 zł

Dostawa Kurierem przy pobraniu - 20 zł

Przesyłki realizowane są przez firmę kurierską DPD

REKLAMACJE I GWARANCJE

 1. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i posiada gwarancję.
 2. Okres gwarancji zależy od producenta i rodzaju zakupionego towaru.
 3. Szczegółowe warunki gwarancji są określone przez gwaranta na karcie gwarancyjnej przesyłanej wraz produktem Kupującemu. Korzystając z gwarancji Kupujący winien zgłosić się do autoryzowanej stacji serwisowej producenta. Dane adresowe stacji serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych oraz oficjalnych stronach internetowych producentów. 
 4.  Długość i rodzaj gwarancji podajemy przy w opisie towaru.
 5.   Jednocześnie informujemy, że każdy towar poddany jakimkolwiek przeróbką traci prawa gwarancyjne.
 6. Zgodnie z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r., MG Point odpowiada wobec Kupującego za niezgodność towaru z umową na warunkach określonych tą ustawą. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym tą niezgodność oraz żądanie dot. usunięcia tej niegodności, Kupujący powinien wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty polskiej na adres MG Point Monika Guziak ul. Geodezyjna 82 a m 1 03-290 Warszawa
 7. MG Point ustosunkowuje się do żądania Kupującego w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru wraz z dowodem zakupu w sklepie internetowym GSMSOPT i pisma od Kupującego.
 8. W przypadku gdy żądania Kupującego uznane zostaną za zasadne MG Point poniesie niezbędne koszty związane z dostawą naprawionego lub nowego towaru Kupującemu. W przeciwnym razie wszelkie koszty, w szczególności koszty przesyłek i ekspertyz ponosi Kupujący.
 9. Zgodnie z ustawą z dnia 30 czerwca 2014 o prawach konsumenta (dz.u. z 2014 r poz.827) , która wchodzi w życie  w dniu 25,12,2014 r o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie , mailowo, bądź telefonicznie, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem i dowodem zakupu musi być przesłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty polskiej na adres MG Point Monika Guziak ul. Okopowa 47 lokal 3  01-059 Warszawa. W przypadku odstąpienia umowa będzie uważana za niezawartą, ewentualne wpłaty zostaną zwrócone na wskazane konto bankowe.
 10. Sprzedawca: Zwraca konsumentowi wszystkie dokonane przez konsumenta płatności , w tym koszt dostarczenia towaru od sprzedawcy do klienta ( tj, w pierwszą stronę) z zastrzeżeniem zasady najtańszego sposobu dostarczenia . KONSUMENT : zwraca na swój koszt sprzedawcy lub przekaże ją osobie upoważnionej przez sprzedawcę do odbioru przesyłki . (KOSZTY PRZESYŁKI ZWROTNEJ PONOSI KONSUMENT)
 11. Wszelkie koszty i ryzyko odesłania towaru do sklepu internetowego ponosi Kupujący. Uprawnienie do odstąpienie nie ma zastosowania w przypadku gdy Kupujący nie jest konsumentem. Zwracany jest koszt najtańszej   
 12.  Zwracany w takim trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wówczas gdy zostanie odesłany z oryginalnym opakowaniem, a sam towar będzie w stanie niezmienionym, zwłaszcza nie będzie nosił śladów używania i zniszczenia.
       13.    W przypadku zwrotów lub wymiany towaru na inny, koszty związane z dostarczeniem do siedziby firmy MG Point pokrywa osoba dokonująca tego zwrotu lub wymiany.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
 2. Dołożono wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne dostępnych w sklepie towarów były prawdziwe i aktualne. Sklep nie odpowiada jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę przez producenta.
 3.  Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.
 4.  Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji.
 5.  Oferta ważna tylko na terenie Polski.
 6.  W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.
 7.  Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 8. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 9. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
 10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Zmiany te będą publikowane na bieżąco na łamach serwisu. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem. Jeśli go nie zaakceptuje, to powinien zaprzestać korzystania z serwisu jako Użytkownik i powiadomić o tym fakcie Właściciela, aby usunął jego konto.

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
SOS Profesjonalny Serwis
NAPRAWA TELEFONÓW I TABLETÓW GSMSPOT
GsmSpot na Facebooku
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Sonda
Jak trafiłes do naszego sklepu?
Wyszukiwarka internetowa
Facebook
Allegro
Inaczej
Wszystkich głosów: 346
Waluta
9604845
Aktualna Data: 2024-05-25 14:14
Data Ostatniej Aktualizacji: 06,07,2021
Korzystanie z naszego sklepu oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Cookies.

© MGPOINT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.